STV izle Ötesiz İnsanlar son bölüm ful hd kesintisiz izle STV izle

Ötesiz İnsanlar İzle, Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle

28 Şubat sürecinin perde arkasını ekrana taşıyan Ötesiz İnsanları dizisi 6. bölümü ile bu akşam STV’de. Ötesiz İnsanlar 6. bölüm fragmanı, yeni bölümden detaylar ve STV canlı / full dizi izleme linkleri haberimizdedir.

Haber: Ötesiz İnsanlar İzle, Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle ( . Bölüm 26 Aralık Perşembe 2013, STV)

Samanyolu TV’nin yeni dizilerinden Ötesiz İnsanlar 6. bölümü ile bu akşam kaldığı yerden devam ediyor. 28 şubat döneminde yaşananları konu edinen Ötesiz İnsanlar dizisinin yeni bölümünü bu akşam STV’de saat 21.00′da izleyebilirsiniz. alternatif olarak diziyi yayın saatinde internetten izlemek için aşağıdaki “Ötesiz İnsanlar Canlı İzle” linkini kullanabilir, daha sonra ise “Ötesiz İnsanlar Full İzle” linki 6. bölüm full videosuna erişebilirsiniz.

Ötesiz İnsanlar 6. Bölüm Özeti:
Elif’i kaçırılırken peşlerinden koşan Deniz vurulurHaberi alan Deniz’in annesi, tüm olayların sorumlusunun Sancar Albay olduğunu öğrenince yıkılır. Öte yandanÖtesiz İnsanlar yeni bölümde Avukat İbrahim Uygun dava öncesinde Rana Hanım’la görüşmek üzere rektörlüğe gider. Fakat Rana Hanım başörtüsü yasağından geri adım atmaz ve İbrahim Bey’i kovar. Ardından da ağabeyi Kudret Bey’i arar. Kudret Bey’in ise İbrahim Uygun’un işlettiği öğrenci yurdu için bambaşka planları vardır.

Ötesiz İnsanlar Canlı İzle (6. bölüm STV canlı dizi izle, 21.00)

Ötesiz İnsanlar Full İzle (6. bölüm full dizi izle)

Ötesiz İnsanlar 6. Bölüm Fragmanı:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>